♻️ مدیرعامل محترم شرکت سهامی بیمه ایران از افزایش ۱۵۴ هزار میلیارد ریالی سرمایه این شرکت و رسیدن سرمایه بیمه ایران از ۳۴ هزار میلیارد ریال به رقم بسیار ارزشمند قریب به ۱۹۰ هزار میلیارد ریال خبر داد.

? به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، جناب آقای سید مجید بختیاری با بیان این خبر و ابراز تشکر و قدردانی ویژه از اعضای مجمع عمومی شرکت سهامی بیمه ایران در پذیرش نهایی پیشنهاد این افزایش سرمایه اظهار کرد: بنا به مصوبه مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامی بیمه ایران که به ریاست دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور تمامی اعضا تشکیل شد، مجمع با افزایش سرمایه این شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به مبلغ ۱۵۴ هزار و ۷۹۱ میلیارد ریال که به تایید حسابرس مستقل و بازرس قانونی رسیده است موافقت کرد.

✅ مدیر عامل محترم بیمه ایران، در ادامه، ضمن تبریک این موفقیت چشمگیر به تک تک اعضای خانواده بزرگ و مکرم بیمه ایران، رسیدن به این توفیق ارزشمند را مرهون زحمات و تلاش های تمامی همکاران، معاونان و مدیران برای افزایش سرمایه شرکت دانست و از تلاش های اعضای هیات مدیره و به ویژه زحمات و پیگیری های مستمر سید رسول تاجدار رییس هیات مدیره بیمه ایران برای تحقق این اقدام ارزشمند تشکر و قدردانی کرد.

✳️جناب آقای بختیاری افزود: به این ترتیب، بنا به صورتجلسه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامی بیمه ایران که به امضای آقایان دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی (رییس مجمع عمومی)، علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت (عضو مجمع) و دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه (عضو مجمع) رسیده است، سرمایه شرکت بیمه ایران با بیش از پنج برابر افزایش از مبلغ ۳۴ هزار میلیارد و ۲۴۱ میلیون ریال به ۱۸۹ هزار میلیارد و ۳۲ میلیون ریال رسید.

❇️ ایشان ، در پایان با اشاره به اهمیت حیاتی و کارگشای این افزایش سرمایه و تاثیرات بسیار مثبت آن در تسریع حرکت رو به رشد و توسعه همه جانبه بیمه ایران که نقش موثر این تنها شرکت دولتی صنعت بیمه در اقتصاد کلان کشور را پررنگتر خواهد کرد، گفت: این مصوبه روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ برای انجام اقدامات لازم به معاونان و مدیران ذیربط شرکت بیمه ایران ابلاغ شد.

توسط maleki