اطلاع رسانی 📢📢📢

♻️مدیر عامل بیمه ایران:
حرکت شرکت های بیمه عضو سندیکا باید در جهت خدمت بی منت و آشتی مردم با بیمه باشد.

🔰حسن شریفی رییس هیات مدیره ومدیر عامل بیمه ایران در نشستی که با حضور دکتر هادی قوامی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی و مدیران عامل شرکت های بیمه در ساختمان جدید سندیکای بیمه‌گران برگزار شد ، ضمن خوش آمد گویی و قدردانی از حمایت وزیر و معاون امور بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی از صنعت بیمه ، اظهار داشت: در شرایط کنونی و با توجه به تحولات اقتصادی کشور، برای گسترش فرهنگ بیمه ، حرکت شرکت های بیمه عضو سندیکا باید در جهت خدمت بی منت و آشتی مردم با بیمه باشد.

✍به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، شریفی در ادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه سندیکا در ساختار حرفه ای بیمه گری خاطر نشان کرد: نقطه نظراتی که در جلسات سندیکا مطرح میشود ، راهگشای مسایل مختلف صنعت بیمه کشور است و امیدوارم با تداوم حمایت‌های وزارت امور اقتصادی ودارایی ، بتوانیم از ظرفیت های قانونی دستگاه های مختلف کشور بهره‌مند گردیم .

✅وی یکی از این موارد را ،دسترسی به سامانه جامع حمل و نقل کشور عنوان کرد و افزود: از طریق این سامانه می توانیم ، علاوه بر ارائه نرخ های فنی در بیمه های اتومبیل ، به سمت بیمه‌گری هوشمند ، دیجیتال و توسعه بازار حرکت نماییم.

🟢 مدیر عامل بیمه ایران ، خواستار رعایت نرخ های فنی و حقوق مشترک شرکت های بیمه عضو سندیکا شد وتاکید کرد: صنعت بیمه بعنوان یک صنعت حرفه ای، نگاه کاملا تخصصی به مسائل فنی و رعایت حقوق بیمه گزاران دارد. بنابراین باید با رعایت اصول حرفه ای ، ارایه نرخ های واقعی ، نو آوری و خلق محصولات جدید بیمه‌ای ، موجب گسترش بازار و فرهنگ بیمه ، نزد مردم عزیز وجامعه بیمه گزاران باشیم.

🆔 @kanonsarasari

توسط maleki